SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARCINIA 4X SX-7
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
127388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MUSCLETECH
GARCINIA 4X SX-7
80 KAPSULA
4 HER ME SHUM GARCINIA SE PRODHUESIT E TJER.
70% GARCINIA
KONSUMOHET:
TE MERRET 1 RACION (2 KAPSULA) NE NJE DITE
TE MOS TEJKALOHET 1 RACION (2 KAPSULA) NE 24 ORE.
CMIMI 4000L
Garcinia cambogia eshte nje peme qe rritet ne Indi dhe Azine e Jugut.Cfare e ben ate te jete kaq e njohur ne perdorimin e saj?Permbajtja e acidit hidroksicitrik(HCA) ,rrit djegien e kalorive dhe ndikon ne nderprerjen e oreksit..Gjithashtu rrit clirimin e serotonines ,hormoni qe ju ben te ndiheni me pak i ngopur. Funksionet e saj ne organizem: 1.Renia ne peshe. HCA bllokon nje enzime te quajtur citrate-lysase ,te cilen trupi juaj e perdor per prodhuar yndyre.Studimi tregon se marrja e Garcinia me permbajtje 60% e HCA per 12 jave , 2 here ne jave ,gjysem ore para vaktit ,duke bashkangjitur ketu edhe nje rregjim te rregullt ngrenie permiresohet ndjeshem renia ne peshe. 2.Ulja e sheqerit ne gjak,ndaj eshte shume e preferuar te personat diabetike.Megithate duhet theksuar se nuk rekomandohet perdorimi njekohesisht i garcinia me medikamente per uljen e sheqerit ne gjak sepse niveli i glukozes mund te ulet shume. 3.Perfitimi i saj eshte gjithashtu ne uljen e triglicerideve dhe LDL ,dhe rritjen e HDL (“kolesteroli I mire”) 4.rrit performancen fizike duke dhene vitalitet dhe energji 5. I preferuar ne dhimbjen e muskujve 6. Nxit peristaltiken e zorreve Perdorimeti: Garcinia 4X SX7:Merrni 1 servirje (2 kapsula) ne dite.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »