SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XENADRINE CORE
Çmimi :
€29.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
127393
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
THERMO GENIC HARDCORE.
XENADRINE CORE
80 KAPSULA.
TE MERRET 1 KAPSULA NE DITEN E PAR DHE TE DYTE.
DITET NE VAZHDIM MUND TA SHTONI KONSUMIN ME 2 KAPSULA 30-60 MINUTA PAS KONSUMIT TE DREKES DHE ME DIFERENC ME 5 ORE NJERA NGA TJETRA.
TE MOS TEJKALOHET 2 KAPSULA NE 24 ORE.
CMIMI 4000L
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »