SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIT ACTIVE
Çmimi fillestar :
€29.00
Ju kurseni :
€14.00 (49% zbritje)
Çmimi :
€15.00 Çmimi rritet në €29.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
ID e produktit :
127394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MULTIPOWER
FIT ACTIVE
ME PERMBAJTJE VITAMINASH DHE MINERALE
NDIHMON NE EKULIBRIMIN E ELEKTROLITVE
ME PAK SHEQER DHE PAK KALORI.
kONSUMOHET:
1 TAP NE 500ML UJI
NE MENGJES ESELL OSE 30 MINUTA PARA PALESTRE.
PERMBAN 50 PERDORIME.
CMIMI 4000L
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »