SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Beta Glucan
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
127407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Z-Konzept Beta Glucan Forte është përforcues I sitemit imunitar, largon toksina dhe ndihmon në rigjenerimin e qelizave dhe zvogëlon zhvillimin e diabetit, ndihmon në shërimin e plagëve, dhe shum efekteve të dobishme.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »