SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
INOSINE 500
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
14 Prill '17
ID e produktit :
127410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INOSINE 500
Inosine është një substancë që ndodhet natyrshëm në trupin e njeriut është e lidhur me formimin e ATP-së, e cila është e rëndesisheme për muskujt dhe shërben si burim I mir energjie. Rekomandohet veçanërisht për rezistencë dhe për forcë, dhe në përgjithësi për të gjithë ata që duan te rrisin oksigjenimin e trupit të tyre.

Paketimi: 100 kapsula (68.8 g)

Dozimit: 4 kapsula ditore me ujë.

Kujdes: Jo të përshtatshme për fëmijët, gratë shtatzëna dhe gratëne laktacion. Mos tejkalojnë doza e rekomanduar ditore. Nuk ka zëvendësim për një dietë të ndryshme balancuar. Ruajeni në një vend të freskët, e thatë larg nga fëmijët dhe rrezet e diellit direkte.

* 1 doza ditore e barabartë me 4 kapsula. Paketa përmban 25 doza.

Përbërësit: kapsula xhelatinë, disodium inosine-5'-monophosfat.
Informata rreth publikuesit
American Fitnessal
Prishtinë
+355676000272
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »