SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi,HD percjelles i sinjalit deri ne 60m permes UTP kabllit
Çmimi :
€64.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12742
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky produkt inovativ mundeson bartjen e sinjalit HD deri ne 60m me UTP (kabell interneti) pa e humb sinjalin. I pershtatshem per lokacione te ndryshme ku nuk ka mundsi më te shtrihet kablli HD, por egziston UTP kablli apo ka mundsi UTP (pershkak se eshte i holle) per tu shtrire. Artikull i ri qe ka kodin 2628501.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »