SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
XLR kabell metalik 6m
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
ID e produktit :
12747
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
XLR kabell metalik mikrofon kabell profesional 6m.

Kodi: 5412810100859
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

XLR mikrofonkabell profesional 6m

use of Audio
Connection 1 3p XLR Male
Connection 2 XLR 3p Female
No gold
6 m
Termination straight
Color Black

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »