SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tablet 7inch me 2 SIM KARTELA
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Tetor '16
ID e produktit :
127474
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tablet 7inch e re dhe e paperdorur ne gjendje shum te mire. Esht me 2SIM KARTELA, ka 2 kamera mund te konektohet me wifi dhe 3G,eshte prodhim Kroat. Shitet 100 euro ne gjendje te rregullt.Postuar nëpërmjet celularit. Nr cel - 044 888 783 / 049 56 57 56
Informata rreth publikuesit
Vegim
Stuttgart, Germany
049 56 57 56
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »