SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3p XLR kabell vazhdues 3m
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3p XLR kabell vazhdues 3m.
Kodi i artikullit : 5412810078684

3p XLR Plug > 3p XLR Socket

Specifications:
• Internal diameter: 2 x 1.5 mm²
• Colour: Blue
• Length: 3.00 m
• Blister packaging

This HQ Music cable is an excellent speakercable specially designed for on-the-road use and live on stage-applications.

Features:
• Flexible cable
• Oxygen free copper
• High Quality connectors

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »