SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hoverboard
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
127492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hoverboard Kosova është dyqan online i cili mirret me shitje me shumicë dhe pakic të Hoverboard

Smart Hoverboard është i përpunuar nga materiali shumë cilësor. Ka bateri nga brendi i mirënjohur SAMSUNG.

Maksimumi i shpejtësisë 12 km/h
Maksimumi i peshës 100kg
Koha e mbushjes 1 - 2 orë
Maksimumi i vozitjës pas mbushjes 10 Km
Dimensionet : 584 * 186 * 178 mm
Madhesia e gomave : 17cm
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045 432 738
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »