SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy S7 edge
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
ID e produktit :
127541
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Samsung Galaxy S7 edge i ri pa perdorum ne paket
Telefoni ka ardh nga CH\Zvicra ngjyr Gold Platinum
me telefon vjen nje Power Bank 20mi ampera dhe nje fotroll
Informata rreth publikuesit
labinot
+38649609409
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »