SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VGA kabell special i kthym per PC, TV e tjera 10m
Çmimi :
€22.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VGA kabell special i kthym per PC, TV e tjera 10m
Ky kabell mundeson qe nese TV eshte i vendosur me mbajtes ne muri, mos te pengohet pasiqe eshte vendi i ngushte. Poashtu te vendusur jane filterat per mos krijim te interferences.
Kodi i artikullit: 5412810144259

High-end monitor data cable HD15M - HD15M with ferrite core, complete 15pin connected
The hooked connector can be used for screens that are placed or standing close to a wall, the cable is guided directly to beneath.

• Double shielded
• Cable length: 10 m

This cable is used for example to extent a cable that connect a Computer to a monitor,TV, beamer or for connecting to a KVM switch.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »