SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtepizen Dell Optiplex ne gjendje te rregullt
Çmimi :
€65.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '16
ID e produktit :
127598
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepizen Dell Optiplex GX620 ne gjendje te rregullt e shes sepse i kam 2 dhe nuk me duhet më
shtepiza ka këto performanca:
mund te lidhet me internet me wifi dmth pa kabell
2Gb ram qe mund tja shtosh deri ne 16
70GB hardisk qe po ashtu mund ta rrisesh
256GB kartelen grafike
shtepiza ka te instaluar windows 7 64 bit por mund t'ia vendosesh 8 ose 10
Mund te me kontaktoni edhe permes viber +38649442550
Informata rreth publikuesit
Diart
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »