SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VGA kabell special i kthym per PC, TV e tjera 1,8m
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt
ID e produktit :
12761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VGA kabell special i kthym per PC, TV e tjera 1,8m
Ky kabell mundeson qe nese TV eshte i vendosun me mbajtes ne muri, mos te pengohet pasiqe eshte vendi i ngushte. Poashtu te vendusura jane filterat per mos krijim te interferences.
Ky artikull e ka kodin 5412810144266.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »