SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biciklla
Çmimi :
€139.00
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
127650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bicikllen CYCO prodhim Gjerman Gjendja perfekteBiciklla osht Alumin rrotat nr28 Posedon: dy palë goma, matësin e km, shportë mbrapa, drita led para dhe mbrapa gjithashtu drita edhe me dinamo.Posedon Edhe drynin me 3 qelsa është shum praktik dhe Shum I fortPër më shumë info kontaktoni në Viber: +38649172268 ose në numrin e telefonitMundësi ndrrimi me PS3 ose diqka tjeter nese më konvenon.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berat
049172268
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »