SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frigorifer, Furrë Enëlarës etj...
Çmimi :
€265.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
ID e produktit :
127662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Frigorifer Luxor me 5vite garancion 265 EuroFurrë Luxor me 5 vite garancion 385 EuroEnëlarës Luxor me 5 vite garancion 295 EuroAspirator Spring 50 Euro etj...Merr 4 produktet se bashku dhe fito zbritje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arber
Prishtinë
049291122
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »