SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AKSION!! Kabell origjinal per Samsung fotoaparat
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne AKSION!!
Cmimi i meparshem : 16.40

Kabell origjinal per Samsung fotoaparat. Funksionon per shumicen e fotoaparatave te gjeneratave te reja.
Permes kesaj kablle ju mund te bartni fotografite e juaja ose inqizmet qe i keni ne aparat dhe ti bartni ne Llaptop apo PC si dhe te mbushni fotoaparatin tuaj.
Kodi i artikullit: 6009213

Type: Round cable
Length: 50 cm


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa ma kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »