SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S3 dhe Note II
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S3 dhe Note II.
Kjo HDMI kabëll lidhë Galaxy S III I9300 / Galaxy Note N7100 II me FULL HD Televizorat dhe pajisje të tjera të tilla si HTDV Projektorët. Ajo transmeton çdo material HD si fotografi, video, muzikë dhe lojëra. Micro USB 5 pin në HDMI konektor mashkull, Hyrja: 1 x HDMI konektor, 1x mikro-USB mbushes port, Dalja: MHL mikro-USB konektor, FULL HD 1080p, nuk ka nevoje per instalime (driver), Gjatësia: 1,5 m

Per me u perdor kjo, duhet me u lidhe me adapterin (mbushsin) origjinal te telefonit!

Kodi i artikullit: D368051

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »