SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Percjelles / ndares i SAT sinjalit
Çmimi :
€138.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:26
ID e produktit :
12775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete paisje eshte e mundshme e pamundshmja! Mundeson ne ato vende ku ekziston vetem 1 kabell koaxial te barten 2 sinjale satelitore p.sh. ASTRA dhe EUTELSAT.
Permes nje kablli egzistus mundesohet te kyqen 2 SAT Receiver-a ose nese nje kabell eshte i shtrire prej kulmit deri ne dhome te ndejes, mirepo mungon p.sh. kablli (sinjali) per dhome te fjetjes, atehere permes kesaj paisjes mundesohet qe ky sinjal te vazhdohet deri ne dhome te fjetjes dhe te mos pengohen Resiver-at ndermjet veti.

Kodi i artikullit: 9132013
______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »