SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
3d syze virtual
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
ID e produktit :
127765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3d Virtual Glasses Riem 3 eshte pajisje e cila perdoret per shikimin e videove dhe filmave Side By Side 3d. Eshte shume efikase, nuk ti demton syte si dhe mund ta perdorni edhe me syzet veshur. Pamja eshte shume e mire, do ta vereni edhe vet.

Permban edhe Joystick'in e vet ku mund ta perdoresh per lojera te ndryshe por edhe per ta kontrolluar telefonin tend permes kesaj.

Eshte e rehatshme si dhe mund ta mbani ne koke edhe duke levizur, shtrire apo si te doni ju.

Perdoret per cdo Smart Phone (Iphone, Samsung, LG, HTC, Lenovo etj.) Me gjatesi deri me 6.0" (Inch).

Inchin e telefonit tuaj mund ta shikoni ne Google duke shkruar
- Firmen si dhe modelin e telefonit tuaj
- Nese nuk mund ta gjini, mund te kontaktoni ne numrin e viberit. Shitjet jan te limituara pra kontaktoni ne Viber qe te jesh njeri per personave qe perdorin teknologji te larte avancive.


Numri VIBER: +386 49 202 657
Informata rreth publikuesit
Ardit
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »