SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAT Multiswitch per sistem njekabllor
Çmimi :
€248.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12777
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SAT Multiswitch per sistem njekabllor.
TOP risi! Ky multiswitch mundeson ne ato vende ku egziston vetem lidhja kabllovike (kabell antena nje mbas nje neper dhoma ose banesa) qe te krijohet lidhje satelitore e mos me u pengu resiverat njeri me tjetrin. Ideal neper ato vende ku nuk ka mundesi me me u ende kabllat per satelit.
Per me shume na kontaktoni ne numrat tane kontaktues.
Kodi i artikullit: 9111841


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »