SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transmetim i Audio/Video me UTP kabell deri 300m
Çmimi :
€76.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
12779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Transmetim i Audio/Video me UTP kabell deri 300m.
Me kete paisje eshte e mundshme qe te bartet sinjali Audio/Video me UTP kabell deri ne largsi 300m. Pra, nese egziston nje Resiver kabllovik ose satelitor, DVD apo dicka e ngjashem dhe deshirohet qe te bartet sinjali deri ne largesi te medha, atehere permes kesaj paisjes dhe kabllit te internetit CAT5e ose CAT6 mund te realizohet.
Kodi i artikullit: 2628291

Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze:
Watch the content of your Media Centre PC or Settop box elsewhere on your TV
Watch films, look at photographs and listen to music from your Media Centre PC or watch the images from, for example, your hard disk recorder, settop box or surveillance camera on a different TV or projection screen.
Wired Audio and Video transmission as far as 300 metres!
Optimum price/quality ratio as a result of using CAT5e/ CAT6 cabling.
High quality, Gold Plated connectors for maintaining image and sound quality.
Very simple to install or add into an unused CAT5 network, just one cable for the complete A/V signal.


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »