SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DVI kualitativ kabell 3m me filtera per PC/TV etj.
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
DVI kualitativ kabell 3m me filtera per PC/TV etj.
Kodi i ketij artikulli eshte: 5412810043965

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
DVI-I to DVI-I Dual link monitor cables with ferrite cores.
DVI-I transmits only digital information for example between a computer and a LCD monitor
• Cable length: 3.00 m


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »