SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Watertime electronic 'GARDENA' Programues i ujit
Çmimi fillestar :
€70.00
Ju kurseni :
€30.00 (43% zbritje)
Çmimi :
€40.00 Çmimi rritet në €70.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt
ID e produktit :
127849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Esht nje mjet qe mund ta programosh se ne qfar kohe te lshohet uji,kur te ndalet e opcione tjera!
per uitje... Vaditjen e tokave etj.

Esht shum i rall dhe shum i shtrejt... ardhur nga GjermaniaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Pejë
38649337006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »