SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video kabell rollne 100m
Çmimi :
€97.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Video kabell profesional me 5 fije 3 x 0,12 mm; + 2 x 0,12 mm nga firma holandeze König. Ky kabell perdoret per bartjen e video sinjaleve te ndryshme si ato te kamerave vezhguse, TV Video sinjaleve e te tjera.
Kodi i artikullit: 5412810123278

Me poshte gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze:
Professional video cable to connect 6 poles DIN plugs. On a 100 m reel. This cable is of a very good quality and offers an alternative to the more expensive cables.
• Conductors: 3x0.12 mm² + 2x0.12 mm²
• Structure: RGB 16/0.1+30/0.1*3+2*16/0.1


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »