SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gebek Thule Motion Sport. 410 L
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
ID e produktit :
127882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes gebek ( bagazh ) prodhimit me te mir ne bot Thule Sweden E re e pa perdorun.Dimenzionet Gjatsi 1.90cm gjersi 67 cm ' thelsi 42cm .. 410 litra pesha maximale dhe osht form.sportive dhe modeli me i ri Posedon te gjitha fakturat dhe garancionin.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Pristina
045 207 607
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »