SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super kualitet HDMI-DVI kabell / 20m me shteka te flakrum
Çmimi :
€47.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super kualitet HDMI-DVI kabell / 20m me shteka te flakrum dhe me izolim te dyfisht eshte nga firma holandeze HQ.
Kodi i artikullit: 5412810086290

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
Digital audio/video cable from HDMI – DVI connector, connect the newest audio/video components for digital video signal like a DVD player, HomeCinema sets and LCD / PLASMA TV.
Shortcode: V51
• Cable: Double shielded
• Color: Black
• Cable lenght: 20.0m
• Plugs: HDMI 19pins male 18+1 DVI-D male
Goldplated
Pearl chrome-plated metal shell


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €

Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »