SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON - KAMER PROFESIONALE - CANON G12 POWER SHOT
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Korrik '16
ID e produktit :
127899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kamer profesionale Canon G12 power shot 10.0 mega pixel, Video me 720p HD, dhe memory card 8 GB (pothuajse e paperdorur)
Bashk me kameren vin aksesoret :
- Litium-jon bateri
- Mbushes per bateri
-Rrypi per mbajtje
-AV kabell AVC-DC400ST
- USB kabell IFC-400PCU
- Memory Card 8 GB
Informata rreth publikuesit
Bjeshka
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »