SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell kanall i bukur metalike 50cm
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars '17
ID e produktit :
12790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell kanall i bukur metalike 50cm per fshehjen e kabllave.
Ky kanal dedikohet per fshehjen e kabllave kur te vendoset LCD/Pllazma ose LED TV ne muri.
Kodi i artikullit: 3190198

English:
Cable channel beautiful 50cm metal, which serves to hide the cable.


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »