SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kanall i bukur metalik 100cm per me i fsheh TV kabllat
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell kanall i bukur metalike 100cm per fshehjen e kabllave. Ky kanal dedikohet per fshehjen e kabllave kur te vendoset LCD/Pllazma ose LED TV ne muri, kurse kabllat shihen poshte deri te resiveri. Kemi ngjyra te ndryshme dhe gjatesi 0,50 dhe 1m.
Kodi i artikullit: 3190199

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
Beutiful metalic channel cable 100cm cable hiding
Cable channel beautiful 100cm metal, which serves to hide the cable.


Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste!

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »