SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me qira per femra
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '16
ID e produktit :
127911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira dhoma per femra te parku i qytetit, afer permendores 'Isa Kastrati', ne katin e pare. E mobiluar ne teresi si dhe ka WI/FI, uje dhe ngrohje 24h. Çmimi 55 € dhe te gjitha shpenzimet jane te mbuluara ne kete çmim nga pronari
. kurse seznen verore 50€
Kontakt tel 049 545 327 dhe 044 377 450
Informata rreth publikuesit
ruzhdi
Prishtinë
044377450
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »