SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vetënivelizues, laser *E RE*
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '16
ID e produktit :
127987
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes produktin shum i nevojshem i ardhur nga slovenia dhe esht i ri pa perdorur hiq, ne gjendje perfekte., esht me kufer dhe ka te gjitha paisjet ne te duke nisur nga syzet deri tek laseri. Garantoj per te, qmimi me marrveshje!Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mehmet
Pejë
38649337006
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »