SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Çanta për femra 100% punë dore
Çmimi :
€15.00
Kategoria :
Postuar :
7 Tetor '16
ID e produktit :
128040
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çantë e madhe dhe e vogël.
Materiali: Lëkurë ekologjike.
Mveshja brenda: Shumë kualitative, 2 xhepa.
Lartësia: 30 cm
Baza poshtme: 12 cm
Pjesa lartë: 10 cm
Gjërësia: 40 cm
Kujdes:
Çanta me shqiponjë bëhet vetëm me porosi. Çmimi: 35 euro
Informata rreth publikuesit
Arsim
Dardanë
044238967
Karaçevë e Poshtme [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »