SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
fellne per bmw
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '17
ID e produktit :
128061
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fellne per bmw seria 3 fellnet jon 18 she jon tip top me goma. gomat permas jon 235/40-18 dhe gomat perpara jon 225/40-18
fellnet vin me shtrafa dhe distancera 5mm

nr. telefonit 049882153
Informata rreth publikuesit
Suad
Mitrovica, Kosovo
mitrovica [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »