SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes PC dhe Tavolinen e tij
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
4 Korrik '16
ID e produktit :
128097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes PC te tipit pentium 4 te vitit 2002 me ngjyre te bardhe dhe ne gjendje shume te mire teknike dhe pa asnje defekt. PC ka edhe xhamine per mbrojtje te syve nga drita e madhe e desktopit te pc. Se bashku me PC jap edhe shtepizen e tij e cila eshte ne gjendje te rregullt dhe ska asnje defekt.
Shes edhe tavolinen e tij e cila ska asnje gervishje ose diqka me shume.
Per info mund te kontaktoni ne kete nr. 045/503-508
Ky nr ka edhe viber edhe whatsapp
Informata rreth publikuesit
Arsim
Prishtinë
045/503-508
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »