SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon EOS 7D + Lens 18-135mm IS # 12 muaj GARANCION # i Ri ~
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '15
ID e produktit :
1281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Canon EOS 7D Ver.2
-Lens 18-135mm IS
-12 muaj GARANCION
-Manualet ne Gjuhen Shqipe
-i Ri, pa perdorur ne kuti me te gjitha paisjet
-Nuk bëjm ndërrime
-Cmimi:
1.Canon EOS 7D + Lens 18-135mm IS 1500 euro me TVSH
2.Canon EOS 7D body - 1250 euro me TVSH

Pershkrimi i produktit:

I ndërtuar për të përshtatur pasionin e fotografëve. Me një sensor 18 MP, rregjistrim deri në 8 kns, ISO12800, Kuadrues inteligjent dhe filma HD të Plotë 1080, EOS 7D ofron performancë me gjithanshmëri të pashembullt.

Karakteristikat

Sensor 18 MP APS-C CMOS
Deri në rregjistrimin 8 kns
Diapazon ISO deri në 12800
Përafër. Kuadrues 100%
19 pikë AF të llojit të kryqëzuar
Sistem marrje iFCL
"DIGIC 4" i Dyfishtë
Film Full HD
Transmetues i integruar Speedlite
LCD 3" me Pamje të Pastër II
Trup me aliazh magnezi me mbrojtje për mjedisin
I projektuar nga ju, i ndërtuar nga Canon
Informata rreth publikuesit
MEGA
Prishtinë
044253509
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »