SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tega Paisje fitnesi
Çmimi fillestar :
€225.00
Ju kurseni :
€11.25 (5% zbritje)
Çmimi :
€213.75 Çmimi rritet në €225.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:53
ID e produktit :
128106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tegat dhe 2 buqica, vlen te theksohet nje pal buqica jan te plastikes shum te mira te reja dhe tjerat te hekurit, ndersa pershorja (majtsi i peshes) dhe shtrati jan te punuara nga mjeshtri por shum te sigurta original heker ma i fort se kto te rejat edhe mban pesha shum te renda , Paisjet nuk ndahen mund te kontaktoni edhe ne viber.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
aks
Gjakovë
044848159
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »