SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell vazhdues rryme 5m me kontrollim teknik
Çmimi :
€8.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky vazhdus kualitet nuk nxehet dhe nuk shkrihet.
Kodi i artikullit: V7282

English:
Schuko extension lead, 5.0 m, white
Schuko plug to Schuko socket
Highly durable finish
Schuko adapter

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »