SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Programues (TIMER) per nxemje me display te prekjes
Çmimi :
€54.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Programues (TIMER) per nxemje me display te prekjes nga firma holandeze HQ.
Me kete Timer mund te programohet nxemja qendrore, ndriqim dhe cdo gje tjeter deri ne 8Amper/220V. Permes displayit te madhe te kaltert mund te programohen ditet se kur me u leshu dhe kur me u ndal paisja. Punon me dy bateri normale 1,5V dhe nuk ka nevoje per adapter apo furnizim me rryme. Tregon temperaturen si dhe mund programohen deri 4 programe brenda dites.

Kodi i artikullit: 5412810100200

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
Touch screen thermostat
Brand: HQ
Easily set the temperature for during the week or in the weekend with this handy thermostat with touchscreen. The large LCD display has a blue backlight which can be enabled and disabled and shows the current temperature in F and C. For each day four temperature periods are adjustable with the 24 hrs override.

USP`s : Touch screen, Super large LCD display, Blue backlight (enable/disable), Programming for during week or weekend, 4 Programming periods for a day, Temporary override: 0 to 24 hours, Temperature read out in C or F, Temperature display adjustment.
• Vacation override: 1 to 99 days
• Batteries: 2x R6/AA (excl.)
• Electrical Data: 230 V AC of 24 V AC 50/60 Hz 8 A Resistive load
• Width: 120 mm
• Height: 114 mm
• Thickness: 31 mm

Brand HQ
Type Touchscreen
Batteries 2x R6 (AA)
Operating Voltage 230 V(AC)
Maximum Resistive Current 8 A(AC)
Contact Potential Free Yes
Display Yes
Back Light Yes
Control Range 5 - 30 °C
Hysteresis Setable No
Night Setback No
Anti Freeze Function No
Programs Setable Yes
Heating Yes
Cooling Yes
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »