SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BERGAMONT 2015 FULL XT FOX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
ID e produktit :
128168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BERGAMONT
Viti 2015
30 Speed 10x3
Te Gjitha Pjeset Shimano Deore XT
Amortizerin FOX Gold Me Aier Dhe Bllokad,Rregullore
Gomat Schwalbe 26x2.25
Frenat Me Vaj SLX
Etj Per ME Shum Kontakto 049/898/565
Informata rreth publikuesit
Amir
Ferizaj
049898565
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »