SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Olympus Adapter rryme per fotoparat dhe kamera
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbushes adapter per Olympus FUJI fotoaparat dhe kamera.
Per Olympus/ Fuji. BLS1,BLM-1, Li-10b, -12b,-30b,-40b,-42b, np45, np80,-100,-120,-60,-40,-95,fnp30,np50, Li-50B, Li-60B, Fuji NP-140, Fuji NP-30, Fuji NP-70, Fuji NP-150, GE GB20.
Kodi i Artikullit : 9804652

Ky adapter rryme i mbushe shumicen e baterijave te fotoaparateve dhe kamerave OLYMPUS. Poashtu e ka adapterin qe te mbushen baterijat edhe ne veture aty ku dhizet cigarja 12V.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »