SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llap Top - HP Pavilon G6 ( i7 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '16
ID e produktit :
128181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes lloptopin me keto performanca

CPU : Intel i7 2.2GHz ( 8 CPUs )
Ram : 8 GB
Graphic : Intel HD 400 : 1.8 GB
HDD - 500 GB
Windows 10 Enterprise 64bit ( licensed )

Llop topi eshte i ri . e posedon qantën e vet originalle
Baterin e man 4 orë pune aktive dhe dej 6 orë pune pasive .
me Llop top vjen edhe nje maus me Bluetooth ,

Bej ndrrim me Iphone 6s = iphone 6 - iphone 6+ - samsung galaxy note 5 .

viber = +37745992990

Qmimi sipas marrveshjes .
Informata rreth publikuesit
Bledar
Prishtinë
045992990
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »