SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten mobiljet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
ID e produktit :
128183
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten mobiljet e perdorura edhe pse jane perdorur mjafte pak.

Ne cmim perfshihen: shtretrit, kolltuku dhe tepihu, qe po i shihni ne foto.

Çmimi eshte i volitshem.

Tel: 049249723 (Viber)
Informata rreth publikuesit
Emri
Mitrovicë
123455678899
Tavnik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »