SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter per fotoaparat dhe kamera Pentax
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:10
ID e produktit :
12819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mbushes dapter per fotoaparat dhe kamera Pentax.
Ky adapter rryme i mbushe shumicen e baterijave te fotoaparateve dhe kamerave OLYMPUS. Poashtu e ka adapterin qe te mbushen baterijat edhe ne veture aty ku dhizet cigarja 12V.
Pentax D-LI1 / D-LI2, D-LI7 / DB-LI8, D-LI68 / DB-LI72, Ricoh DB-20 / DB-30, DB-34 / DB-40, DB-43 /DB-60, DB-70, Sanyo DB-L20/DB-L30, DB-L50.
Kodi i artikullit: 108211

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »