SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Adapter per fotoaparat dhe kamere Panasonic 110-240V
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Adapter per fotoaparat dhe kamere Panasonic 110-240V.
Per Panasonic CGA-DU06 /-DU07 /-DU12 /-DU14 /-DU21, CGA-S002 / DMW-BM7, CGA-S001 / DMW-BCA, CGA-S003, VW-VBA05, CGA-S303, CGA - S005 / DMW-BCC12, CGR-D07S / -D08S / -D16S / -D28S / -D54S, CGR-S006, DMW-BMA7, CGR-D110 / -D120 / -D220 / -D320, CGA-S007 / DMW-BCD10, CGR-S602 / -S603 / DMW-BL14 CGA-S008 / DMW-BCE10, VW-VBD070 / -VBD120 / -VBD140, CGA-S101 / DMW-BC7, VW-VBD210 / -VBD310
Ky adapter rryme i mbushe shumicen e baterijave te fotoaparateve dhe kamerave OLYMPUS. Poashtu e ka adapterin qe te mbushen baterijat edhe ne veture aty ku dhizet cigarja 12V.
Kodi i artikullit: 9804680

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »