SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SAMSUNG NOTE 3
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '16
ID e produktit :
128200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung Note 3. 32GB dhe 3GB RAM. Telefoni eshte i blere ne Zvicer, Me paisje origjinale si dhe ne gjendje shume te mire. Telefoni punon shkelqyeshem dhe nuk bllokon, poashtu bateria e mban shume sepse eshte 3200mAh, dhe eshte ne gjendje shume te mire. Me telefon vijne 2 case(fotrolla) si dhe nje 2GB MicroSD.

Te interesuarit mund te na kontaktojne edhe ne viber : +37744/449-449
Informata rreth publikuesit
Samsung
Prishtinë
044449449
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »