SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Casio Kodak Fuji adapter rryme per fotoaparat dhe kamera
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Casio Kodak Fuji adapter rryme per fotoaparat dhe kamera
Ky adapter rryme i mbushe shumicen e baterijave te fotoaparateve dhe kamerave CASIO KODAK FUJI. Poashtu e ka adapterin qe te mbushen baterijat edhe ne veture aty ku dhizet cigarja 12V.
Kodi i artikullit: 9804648
Per Casio, Fuji dhe Kodak. Casio NP-20/NP-40,Fuji NP-30/NP-40,KLIC-7001/-7002/-7003,KLIC-7005, Fuji NP-40/NP-50/NP-60,Fuji NP-80/NP-95/NP-100,Fuji NP-120,KLIC-3000/-5000/-7000, KLIC-7004/-7005, Casio NP-60, Casio NP-70, Casio NP30,-NP50,-NP100, Fuji NP-140.

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »