SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Minolta Adapter Rryme per Fotoaparat dhe Kamera
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
12822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Minolta Adapter Rryme per Fotoaparat dhe Kamera
Ky adapter rryme i mbushe shumicen e baterijave te fotoaparateve dhe kamerave Minolta. Poashtu e ka adapterin qe te mbushen baterijat edhe ne veture aty ku dhizet cigarja 12V.
Konica DR-LB4. Kon-Min NP-1NP-200 / NP-400 / NP-500 / NP-600 / NP-700 / NP-900. Pentax D-LI50 / D-LI72. Rollei Prego DP4200. Prego DP5200, DP6200. Sanyo DB-L30
Kodi i artikullit: 9804658

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
10000 Prishtinë

Web: www.blej24.com 

email: info@blej24.com

Tel. office: 038222851
Tel. mobil: 044/112-311 & 049/186-176

Orari i punes ne shitore dhe servis:
E Hene - E Premte 9.00-17.00
E Shtune 9.00-14.00
Pushimi i drekes : 12.30-13.00

Ne jemi përfaqësi gjermane me mbi 14 milion artikuj në program.

Shitorja & Servisi është në Breg të Diellit 2
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »