SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompjuter i7-4790K
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '16
ID e produktit :
128336
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kompjuterin i kompletuar vjet, ne Tetor.
-Cosmos s +3 flutra
-INTEL i7-4790K Haswell Quad Core 4.0-4.4GHZ,LGA 1150 procesor
-16GB RAm Corsair Vengeance Pro DDR3 2400MHZ
-Windows 7 Ultimate 64bit (original me licens dhe disk)
-ASUS motherboard. Z97K-Intel ATX 1150, Suport 32GB RAM
-ASUS GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 graphic card.
-Cooler-master Hyper 612 V2 CPU cooler/ Silent
-1x SSD SAMSUNG 850 Pro 512Gb 2.5", SATA III
-1x 1TB WD hard disc. 7200rpm
-1x 160GB WD hard disk 10000rpm.
-1x LG Blu-ray recorder oprical drive
-1xLG Blu ray playe optical drive
-Card reader ICY BOX, USB3 , multi card reader.
-700w Power Suply
-24inch Samsung FULL HD monitor
-Microsoft ergonomic 4000 keyboard,wired
-Logitech Mouse, wireless.
-3M Surge Protector cable ( e mbron kompjuterin dhe monitorin nga ndryshimi i rrymes dhe vetetima/rrufeja).
......edhe plot dokumente

Kompjuteri eshte ne gjendje perfekte. Monton dhe renderon video 4k shume shpejt. Punon super me Adobe CC apo software tjeter per dizajn, audio production apo Gaming. I perdort vetem 1 muj.

Qmimi 1200. eur0

Kontakto me viber Tonin +447912679997
Informata rreth publikuesit
Tony
Gjilan
+447912679997
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »