SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Portative Furnizim me Energji Elektrike Për Telefona Mobil
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
8 Korrik '16
ID e produktit :
128368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• Battery Lloji: baterive litium-jon
• Kapaciteti i baterisë: 6600Mah
• Te tensionit hyrjes / 1A aktuale 5V, 5V 2.1
• Ngarkues ora Përafërsisht 7.5 orë
• Smartphone, Telefona celular, Tablet PC, .mp3, mp4, për ta plotësuar kamera digjitale dhe kamera
• Tensione hyrjes: DC 5V 1000mA
• Tensione i daljes: 5V / 1A / 2.1
• Bateria: Ngarkues Li-ion
• kaltër LED ekran tregon e ngarkuar
• LED elektrik dore
• Pesha 145 g
• Përmasat: 101x 63x 21.5mm
Karakteristika:
• Ky produkt është tension input 5V e 5V dhe 1A, 2.1 prodhimit Te tensionit të 5V, 6600 mAh Li-Ion bateri me një kapacitet prej smartphone tuaj, PC tuaj tabletë në telefonit tuaj celular, MP3 / MP4, kamera është përdorur për ta plotësuar burim energjie.
• Telefon akuza janë 2 herë
• Ky furnizim portative me motor është e pajisur me portet USB dyfishtë dhe është në gjendje të njëjtën kohë rimbushjet dy telefona celularë ose pajisje të tjera digjitale
• Paketa e 50 CMU Micro USB Cable
• Gjendja e sendit: I Ri
• Telefoni: 044 494 699
• Viber:+37744494699
Informata rreth publikuesit
Hadir
Prizren
044494699
Prizren 20000 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »